Forum wcześniaczek.pl

Kategoria ogólna wcześniaki => Dyskusja ogólna o wcześniakach => Wątek zaczęty przez: Ewelka w Wrzesień 23, 2015, 15:06:47

Tytuł: Książki dla mam wcześniaków
Wiadomość wysłana przez: Ewelka w Wrzesień 23, 2015, 15:06:47
Wiadomo, że książek na temat mam i wychowania oraz życia wcześniaków w sieci, jak i księgarni jest wiele, aczkolwiek lepiej nie kupować kota w worku, więc tutaj proszę się dzielić ciekawymi pozycjami, które udało się wam kupić i przeczytać. Szkoda wydawać pieniędzy w błoto, dlatego polecajmy sobie nawzajem tytuły, a na pewno życie będzie łatwiejsze. Od siebie podaję tytuł ' Wcześniak. Pierwsze 6 lat życia. ' .
Tytuł: Odp: Książki dla mam wcześniaków
Wiadomość wysłana przez: Edyta w Październik 10, 2015, 10:44:10
To i ja coś dodam. Dowiedziałam się o tej książce od naszej szpitalnej pani doktor, która również urodziła wcześniaka : Rozwój dziecka. Od 0 do 3 lat - Brazelton Thomas B., Sparrow Joshua D. Książka nie jest czysto o wcześniakach ale są tam działy gdzie jest wyjaśnione jak coś przebiega u dzieci terminowych a jak u wcześniaków, sam rozdział o wcześniakach też jest. Książka moim zdaniem genialna rozwiewa wiele wątpliwości. My już wiemy, że nasz maluch nie ma kolek a wieczorne marudzenie i inaczej postępujemy. Bardzo polecam. Nabylam wcześniej tez książkę , o której pisze Ewelka za 120 zł bo niestety tyle kosztuja i jest używana, natomiast moim zdaniem nie jest warta tej ceny 40 zł to max co powinna kosztować i to nowa. U mnie leży i się kurzy.
Tytuł: Odp: Książki dla mam wcześniaków
Wiadomość wysłana przez: Agnes90 w Październik 31, 2015, 13:54:39
Niestety nie znam się na takich książkach, ale czy próbowałaś szukać czegoś w księgarniach internetowych? Mają duży wybór.