Forum wcześniaczek.pl

Kategoria ogólna wcześniaki => Offtopic wcześniakowy => Wątek zaczęty przez: Meredith w Październik 04, 2015, 14:44:25

Tytuł: Ile przebywałyście w szpitalu z swoimi wcześniakami?
Wiadomość wysłana przez: Meredith w Październik 04, 2015, 14:44:25
Ile czasu przebywałyście w szpitalu z swoimi wcześniakami? U nas to nie było nawet długo, ponieważ dziecko było dosyć rozwinięte a do tego przybierało szybko na wadze.
Tytuł: Odp: Ile przebywałyście w szpitalu z swoimi wcześniakami?
Wiadomość wysłana przez: kaarolaa w Październik 04, 2015, 16:18:33
my długo bo 99 dni, z czego 70 bylam przy małym cały czas. mieszkalam w szpitalu i bylam na bierzaco, moglam odwiedzac małego na kazde karmienie co 3 godziny...pozniej przeniesli go do innego szpitala na zabieg laserotarapii oczek i przez 3 tyg dojezdzalam, a ostatnie 9 dni spedzilam z moim maluchem na jednej sali w szpitalu. to takie przygotowanie rodzicow do opieki nad maluchami...
Tytuł: Odp: Ile przebywałyście w szpitalu z swoimi wcześniakami?
Wiadomość wysłana przez: Triki w Październik 04, 2015, 20:58:25
My byliśmy 25 dni i wydawało mi się że to bardzo długo, a 99 to naprawdę ogrom czasu- mam nadzieję że z maluszkiem wszystko dobrze?
Tytuł: Odp: Ile przebywałyście w szpitalu z swoimi wcześniakami?
Wiadomość wysłana przez: kaarolaa w Październik 04, 2015, 22:13:08
Trinki, tak z małym wszytsko dobrze, 3 wrzesnia skonczyl roczek, a powienien teraz miec dopiero 9,5 miesiaca...ale niewazne...rozwija sie super, słyszy, widzi, nie choruje (oprócz kataru), jest małym smieszkiem...raczkuje jak wyscigowka, podnosi sie i chodzi przy meblach, troche mało gada jak na ten moment, ale mamy wizyty u logopedy, mysle ze z czasem bedzie wiecej mowil, oczywiscie chodzi mi o mama, tata, baba czy tym podobnie...najwazniejsze, ze najgorsze za nami, owszem na poczatku bylo kiepsko, bo kiedy Marceli sie urodzil nie oddychal, byl 3-krotnie reanimowany, dostal adrenaline, lekarz powiedzial, ze gdyby wtedy nie ruszyl juz 4 raz by nie probowali, jego pluca nie byly rozwiniete, przez 2 dni oddychal tylko jednym plucem, drugie rozprezylo sie pozniej, urodzil sie w ciezkiej zamartwicy, z zakazeniem bakteryjnym, ale i tak duzo problemow nas omineło na szczescie i po dwoch ciezkich tygodniach jego stan zaczał sie stabilizowac, pozniej w 71 dobie zycia mial zabieg na oczka, ktory sie udał i tak czekalismy na dzien, kiedy młody wyjdzie ze szpitala...wyszedł tydzien przed swoim terminem, kiedy mial sie urodzic, wiec tak jakby drugi raz sie narodzil wtedy :)
Tytuł: Odp: Ile przebywałyście w szpitalu z swoimi wcześniakami?
Wiadomość wysłana przez: Agnes90 w Październik 31, 2015, 13:55:22
Dziewczyny życzę wam, abyście jak najmniej czasu spędzały ze swoimi dziećmi w szpitalach. To udręka...
Tytuł: Odp: Ile przebywałyście w szpitalu z swoimi wcześniakami?
Wiadomość wysłana przez: srebkos5 w Czerwiec 21, 2018, 14:05:56
My byliśmy tydzień